İMALAT

CNK Metal imalatını Kısıkköy Estim Sanayi Sitesinde yer alan 1000m2 kapalı alana sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir. Promosyon standları imalatında tasarım aşamasından başlayarak CAD ve 3 Boyutlu fotograf görünümdeki çizimleri ile müşterilerine destek vermektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda standın ihtiyaca uygun olarak:
• Tasarlanması,
• Elektronik ortamda çizilmesi,
• Prototip imalatı,
• Seri üretimi,
• Teslimatı yapmaktadır.

Tasarlanan Standın imalatını gerçekleştirerek, toz boya ile son yüzey işlemi yapılmış, gerekli tüm görselleri monte edilmiş ve ambalajlanmış nihai ürünü müşterilerine sunmaktadır. Üretim için gerekli olan makine parkuru; presler, çeşitli güçlerde punta kaynağı, tel ve boru şekillendirme makineleri, gazaltı kaynakları ve saç şekillendirme makinelerinin tamamı en kaliteli ve hasas ekipmanlardan oluşmaktadır. Toz boya tesisinde ön hazırlık için ısıtmalı yıkama kazanları ile boya öncesi tüm standlar paslanmaya karşı ek koruma altına alınmaktadır.

CNK Metal 2009 yılında İZKA’dan aldığı destek ile makine parkurunu genişletmiş ve 2010 Yılı ocak ayında CNC Tel Kıvırma makinesini hizmete almıştır. Üç boyutlu olarak 2mm - 13mm tel işleme kapasitesine sahip tam otomatik bu makine İzmir bölgesinde tektir. 2010 yılında da yatırımlarına devam etmeyi planlayan CNK Metal bu dönemde Plastik Vakum tesisini devreye alarak stand imalatında müşterilerine yeni imkanlar sunacaktır.

Saim Çıkrıkçı Cd. No:113, Kısıkköy (+90 232) 257 6961 - info@cnkmetal.com